دوره کارشناس حرفه‌ای بلاکچین

دوره در یک نگاه

_
مدت 60 ساعت
پیش‌نیاز گذراندن دوره مقدماتی بلاکچین یا پذیرفته شدن در آزمون تعیین سطح
گواهینامه از دانشگاه تهران (نمونه گواهینامه)
شهریه دوره 5,200,000 تومان
نحوه پرداخت شهریه برای کسب اطلاعات در مورد شرایط تقسیط شهریه با ما تماس بگیرید.

سرفصل‎های دوره

_
مدیریت سرمایه‌گذاری‌های نهادی در رمزارزها

در این جلسه، کارشناس بر اساس نیاز بنگاه خویش، آموزش می‌بیند که به چه شیوه‌هایی می‌تواند بخشی از سرمایه بنگاه خویش را در رمزارزها سرمایه‌گذاری نموده و آن را مدیریت نماید. این سرفصل برای اولین بار در ایران تدریس خواهد شد.

مطالعات موردی پروژه‌های بلاکچینی در شرکت‌های بزرگ

در این جلسه از طریق موردکاوری مهمترین پروژه های بلاکچینی سازمانی به معرفی تجارت موفق و شکست شرکتهای بزرگ دنیا پرداخته می شود و کارشناسان سازمانها می توانند با الگوبرداری از انها در سازمانهای خود اثربخش و کارایی پروژه های بلاک چینی را افزایش دهند

مدیریت پروژه‌های بلاکچینی در سازمان‌ها

در بسیاری از پروژه های سازمانی بلاکچینی نگرانی و ابهامات زیادی در نحوه طراحی و اجرای این پروژه ها مطرح است . چالش هایی همچون اینکه از بلاکچین عمومی یا خصوصی استفاده شود؟ مکانیزم اجماع به چه نحو باشد؟ چگونه قراردادهای هوشمند در بین بازیگران مختلف اجرا می گردد؟ چگونه توکن تعریف و انتشار داده می شود؟ مدیریت اقتصاد توکن به چه نحو باید باشد؟ در این جلسه به چنین پرسشهایی پاسخ داده خواهد شد.

مدیریت الزامات فنی و امنیتی در استقرار بلاکچین

در این جلسه برخی از موضوعات و مفاهیم تدریس شده در طول دوره (از جمله قراردادهای هوشمند، خدمات ابری غیرمتمرکز، اجماع و …) بصورت عملی و کارگاهی به دانشجویان نشان داده خواهد شد. همچنین به موضوعاتی نظیر امنیت بلاکچین و برخی آسیب پذیری ها اشاره خواهد شد.

اقتصاد بلاکچین و دارایی‌های دیجیتال

تشریح فلسفۀ اقتصادی بلاکچین به نحوی که خواننده بتواند به زبان ساده درک کند از نظر اقتصادی چرا این فناوری ایجاد گردیده است، نحوه کار آن چگونه است و در آینده چه تاثیرات و تحولات بنیادینی در سازمانها ایجاد خواهد کرد.

اکوسیستم محصولات بلاکچین

انواع حوزه های ایجاد شده در بستر فناوری بلاکچین اعم از حوزه DeFi، متاورس، NFT، Storage و …. تشریح خواهد گردید تا کارشناس بخوبی بتواند ایده ها و فرصتهای جدید کسب و کاری را تشخیص دهد

نوآوری در مدل‌های کسب‌وکار بلاکچین

انواع حوزه های ایجاد شده در بستر فناوری بلاکچین اعم از حوزه DeFi، متاورس، NFT، Storage و …. تشریح خواهد گردید تا کارشناس بخوبی بتواند ایده ها و فرصتهای جدید کسب و کاری را تشخیص دهد

مدیریت امور حقوقی و قانونی بلاکچین در سازمان‌ها

ضمن معرفی رویکرد کشورها و سازمانهای مختلف در این درس چالش اصلی سازمانها در بهره گیری از فناوری بلاکچین از جنبه حقوقی و قانونی و دلیل اصلی مخالفت دولتها با این فناوری معرفی می‌شود؟ سپس چگونگی ایجاد آمادگی در سازمانها برای مواجه با این فناوری تشریح می گردد. با فراگیری این درس کارشناس می‌تواند در صورت مواجهه با ابهامات قانونی در سطح کسب‌وکار و بنگاه خویش از راهکارهای قانونی و حقوقی مناسب برای بهره گیری از این فناوری در سازمان خویش مطلع و بکارگیرد.

مخاطبان دوره

_
 • مشاوران و تحلیل گران کسب‌وکار
 • کارآفرینان
 • کارشناسان ارشد سازمان‌ها در صنایع مختلف
 • کارشناسان صرافی‌های رمزارزی
 • تحلیل‌گران اقتصادی بازار سرمایه رمزارزها
 • مدیران عامل سازمان‌ها
 • مدیران توسعه کسب‌وکار
 • مدیران نوآوری
 • مدیران محصول
 • مدیران فناوری اطلاعات

اساتید دوره

_

ثبت‌نام و پرداخت آنلاین

_
 • Hidden
 • 0 تومان

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروعدوره‌هاثبت‌نامتماس با ما