کارگاه آموزشی ارتباطات رسانه

کارگاه آموزشی ارتباطات رسانه (Media Relations in Practice)

رسانه‌های خبری برای سازمان‌ها اهمیت زیادی دارند و تاثیر آن‌ها‌ بر افکار عمومی، رفتار و باور مشتری‌ و در نهایت سیاست‌های عمومی انکارنا‌پذیر است. به همین دلیل علاوه بر درک نحوه عملکرد رسانه‌های خبری، چگونگی ایجاد و حفظ روابط مثبت با این رسانه‌ها برای متخصصان روابط عمومی ضروری است.
کارگاه «ارتباطات رسانه» برای درک بهتر شما از نقش رسانه و نحوه انتقال پیام سازمان‌‌ها به مخاطبانشان از طریق رسانه‌ها طراحی شده است. که در دوره MBA یکساله مدیریت روابط عمومی و ارتباطات ارائه خواهد شد. این کارگاه، تدوین برنامه استراتژیک ارتباط با رسانه، نحوه تهیه خبر استاندارد، توسعه اخبار و پوشش رسانه‌ای، تعامل موثر با روزنامه‌نگاران و رسانه‌های آنلاین و چاپی را به شما می‌آموزد. فضای تعاملی کارگاه فرصت مناسبی را فراهم می‌کند تا ضمن بهره‌مندی از دانش متخصص این حوزه، اطلاعات خود را درباره ارتباطات رسانه‌‌ای توسعه دهید.

AYDA-ABOTORABI

ارائه دهنده این کارگاه آموزشی سرکار خانم آیدا ابوترابی می‌باشد.
آیدا ابوترابی مشاور حوزه ارتباطات استراتژیک و قائم‌مقام مدیر‌عامل شرکت مشاوره ارتباطات مانا‌پیام است. او لیسانس خود را در رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه شهید‌ بهشتی گرفت و سپس تحصیلات خود را در مقطع فوق‌لیسانس مطالعات فرهنگی و رسانه ادامه داد. وی در حال حاضر دانشجوی دکترای فرهنگ و ارتباطات است. آیدا ابوترابی مدت زیادی در حوزه روزنامه‌نگاری فعال بوده‌ و اکنون سال‌ها‌ست که در زمینه ارتباطات استراتژیک و رسانه فعالیت می‌کند.