کارگاه آموزشی ارتباطات داخلی سازمان‌ها و نقش روابط عمومی

کارگاه آموزشی ارتباطات داخلی سازمان‌ها و نقش روابط عمومی

ارتباطات داخلی قلب تپنده هر سازمان موفق است. زیرا کارمندان مدت‌ها است که به عنوان مهم‌ترین ذی‌نفعان سازمان‌ها شناخته می‌شوند. بنابراین ایجاد انگیزه، مشارکت و همراه کردن آن‌‌ها نقش کلیدی در حیات سازمان ایفا می‌کند. به علاوه وجود ارتباط محکم میان رضایت کارمندان، خشنودی مشتریان و بازدهی سازمان‌ها به روشنی گویای اهمیت پرداختن به روابط درون‌سازمانی است.
کارگاه «ارتباطات داخلی سازمان‌ها و نقش روابط عمومی» روی نقش موثر مدیران ارتباطات در رسیدگی به مسائل، چالش‌ها و فرصت‌های درون سازمان تمرکز دارد.

این کارگاه در دوره MBA یکساله مدیریت روابط عمومی و ارتباطات ارائه خواهد شد.

شما در این کارگاه با استراتژی‌ها و ابزار‌های موثری آشنا می‌شوید و می‌آموزید چگونه با کارمندان خود به عنوان مشتریان داخلی رفتار کنید تا بیشترین مزایا را برای سازمان به ارمغان بیاورید. این کارگاه تئوری‌ها، بینش‌های پژوهشی و اقدامات مناسب را در یک راهنمای جامع ترکیب می‌کند تا شما با چگونگی ایجاد و حفظ ارتباطات سودمند با کارمندان و انتقال اهداف سازمان به آن‌ها آشنا شوید.

DR.KAZEMI-DINAN

ارائه دهنده این کارگاه آموزشی دکتر غلامرضا کاظمی دینان می باشد.
سید غلامرضا کاظمی دینان دانش‌آموخته دکتری ارتباطات اجتماعی است. او در سمت‌های مختلفی مانند مشاور ارتباطات، رئیس و عضو هیئت مدیره، عضو شورای سیاست‌گزاری و … حضور داشته و با سازمان‌‌های دولتی و خصوصی مانند بسیاری از بانک‌ها همکاری کرده است. او ریاست انجمن روابط عمومی ایران را بر عهده داشته است. کاظمی دینان تجربه تدریس در دانشگاه‌های مختلف و برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد برای کارکنان سازمان‌ها را در فعالیت‌های خود دارد. او هم اکنون در کنار مشاوره به بسیاری از شرکت‌های مطرح ایرانی، مشاور دبیر کل یونسکو است.